Esse Plus - linia przeciwstarzeniowa

Preparaty linii Esse Plus zawierają probiotyki, które redukują efekt starzenia się skóry. Zdrowie naszej skóry uzależnione jest od ilości mikrobów żyjących w nas i naszej skórze. Mikroby są w dużej mierze odpowiedzialne za stan skóry. Bronią i chronią przed patogenami, utrzymują one funkcje ochronne, a to zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Aby spowolnić proces starzenia, opracowaliśmy produkty chroniące optymalną równowagę drobnoustrojów. Dzięki Esse Plus staramy się stworzyć na skórze takie środowisko, które sprzyjać będzie wzrostowi korzystnych mikrobów i będzie działać przeciwstarzeniowo. Dlatego też w linii Esse Plus używamy prebiotyków, które zmieniają florę bakteryjną skóry. Nasze produkty zachowują mikrobiologiczną różnorodność i wzmacniają działanie zdrowych mikrobów. Produkty Esse Plus mają zrównoważone pH między 4 i 5, a ich stosowanie zapobiega zanieczyszczeniu ekosystemu skóry. 

Wyniki badań esse plus PROBIOTIC SERUM są zachwycające!
W badaniu z udziałem 20 kobiet w wieku między 36 a 62 rokiem życia zaobserwowano u 100 % badanych poprawę jędrności i sprężystości skóry. Jędrność skóry wzrosła o 7,2 % w 14 dni i 16,1 % w 28 dni.
Zwiększyła się również elastyczność skóry o 4,4 % w 14 dni i 8,6% w 28 dni. Oba te wyniki pokazują silne skumulowane działanie, które jest szczególnie ekscytujące. Badane używały tylko 2 mg produktu na cm2 dwa razy na dobę. U żadnej z badanych kobiet nie stwierdzono wrażliwości na preparat.

źródło: https://www.facebook.com/Esse-Probiotic-Skincare-133515503326547/?fref=nf

Żywe probiotyki i ekstrakty probiotyczne aktywnie kształtują populację drobnoustrojów na skórze. Optymalizują zdrowie skóry i spowalniają proces starzenia, co powoduje mocniejsze działanie przeciwzmarszczkowe.